Tvorba web stránok Svidník

Profesionálna tvorba web stránok Svidník. Vytvárame jedinečné webové riešenia na mieru, ktoré sú spoľahlivé, funkčné a odlíšia vás od vašej konkurencií.

Pozrieť našu prácu Tvorba web stránky Svidník
prace

Vytvárajte inovácie, posúvajte sa vpred a premýšľajte nad rámec bežných možností.

Tvorba web stránok v meste Svidník ale aj po celom Slovensku

Posúvame naše služby na úplne novú úroveň. Vytvárame pre vás jedinečné webové riešenia šité na mieru so zameraním na maximálnu efektivitu, výkon a využitie najnovších technologických výdobytkov.

01Tvorba web stránok Svidník

02UX/IU Svidník

03Vizuálna identita Svidník

04SEO optimalizácia Svidník

Prečítajte si viac o našom prístupe, radách a riešeniach na konkrétnych projektov

Ako sme zachránili nezachrániteľný e-shop

Toto ma zaujíma

6 zásadných výhod vlastnej šablóny pre WordPress

Toto ma zaujíma

Aj Svidník môže mať kvalitnú web stránku, pripojíte sa k našim spokojným klientom?

minimalizmus prepracovaná funkcionalita prerobenie nefunkčnej wordpress témy prezentačná web stránka ux/ui web dizajn woocomerce

Arctic Cat

Dostali sme pod ruky e-shop, ktorý obsahoval vyše 140 000 produktov, bolo v ňom vyše 65 pluginov a s toho viac ako polovica neaktualizovaná. Rovnako na tom bol aj samotný Wordpress. Našou úlohou bolo aktualizovať celý web, vytvoriť nový vizuál a sfunkčniť už nepodporované funkcie.

Toto ma zaujíma Chcem vytvoriť web stránku
minimalizmus ux/ui web dizajn woocomerce

Grilka

Vytvorili sme minimalistický, vizuálne príjemný e-shop, ktorý okrem predaja kníh, podporuje aj budovanie brandu samotnej autorky. Web sme prepracovali, aby bol čo najjednoduchší na obsluhu a správu. K riešeniu sme implementovali packetu ako súčasť dopravy, aj sme nastavili všetky potrebné atribúty, k napojeniu na ich skladový systém.

Toto ma zaujíma Chcem vytvoriť web stránku
ux/ui web dizajn woocomerce

Beyond Eyes

Vytvorili sme na mieru nový e-shop, kde sme implementovali pôvodné sposoby platby, dopravy a produkty. Nadizajnovali sme nový vzhľad a vytvorili sme novú tému, ktorá všetku funkcionalitu riešila kódom, čim sme vyčistili web od zbytočných pluginov.

Toto ma zaujíma Chcem vytvoriť web stránku
tuseca
prepracovaná funkcionalita prezentačná web stránka woocomerce

Tuseca

Prezentačná webová stránka pre zákazníka s vlastnou funkcionalitou. Stránka je postavená vo dvoch jazykových verziách a jej štruktúra je navrhnutá tak, aby bola v budúcnosti rozširiteľná a ľahko spravovateľná.

Toto ma zaujíma Chcem vytvoriť web stránku
minimalizmus prezentačná web stránka ux/ui web dizajn

PParch

Pre Pparch sme vytvorili webovú stránku, ktorá odráža kvalitu poskytovaných služieb, zdôrazňuje prezentáciu prác a profesionalitu, no zároveň je minimalistická a jemne hravá. Hlavným cieľom bolo odlišiť sa od konkurencie, nie vytvoriť marketingovú webovú stránku, ktorá by vyzerala ako ostatné. Hlavný dôraz sme položili na vytvorenie úvodnej mriežky, ktorá prezentuje jednotlivé projekty.

Toto ma zaujíma Chcem vytvoriť web stránku
segway
prezentačná web stránka ux/ui web dizajn woocomerce

Segway Slovensko

Komplexná webová stránka, ktorá zahŕňa nielen prezentáciu obsahu, ale aj blog a internetový obchod (e-shop), v ktorom sme implementovali niekoľko potrebných funkcií. Produkty sú automaticky importované z katalógu dodávateľa a ich dostupnosť je kontrolovaná pomocou heuristického prúdu (feedu). Taktiež sme vyvinuli kalkulačku na splátky pre webovú stránku, ktorá externým spôsobom vyhodnocuje zadané údaje pomocou API.

Toto ma zaujíma Chcem vytvoriť web stránku