Tuseca

Prezentačná webová stránka pre zákazníka s vlastnou funkcionalitou. Stránka je postavená vo dvoch jazykových verziách a jej štruktúra je navrhnutá tak, aby bola v budúcnosti rozširiteľná a ľahko spravovateľná.

tuseca

Zadanie

Získali sme klienta, ktorý potreboval zrekonštruovať svoju aktuálnu webovú stránku pomocou WordPressu. Klient mal predchádzajúce skúsenosti s neprofesionálnym riešením, ktoré sa chcel vyhnúť. Úlohou bolo vytvoriť komplexnú webovú stránku, ktorá bude jednoduchá na správu a spoľahlivá z hľadiska funkčnosti. Okrem toho klient požadoval import všetkých údajov z pôvodného riešenia, vytvorenie jazykových verzií a implementáciu rôznych marketingových nástrojov.

Riešenie

Postavili sme web vo Wordpress na mieru, kde sme minimalizovali riziko nefunkčnosti, vytvorili komplexnú tému, kde sme v priebehu tvorby pomáhali rozvíjať pôvodné riešenie o detaily, ktoré sa ukázali počas procesu. Vytvorili sme niekoľko prepracovaných funkcionalít a okorenili samotnú stránku rôznymi efektami. Samotné nehnuteľnosti sme vytvorili vo Woocomerce a doprogramovali sme polia pre nehnuteľnosti do woocomerce riešení.

gallery

Použité technológie

Wordpress / Woocomerce

PHP

Javascript

CSS3

Implementácia riešenia tretích strán

Mailchimp

Integrácia formulára s Google Sheets

Analytické nástroje

Smartsupp

gallery gallery gallery