Segway Slovensko

Komplexná webová stránka, ktorá zahŕňa nielen prezentáciu obsahu, ale aj blog a internetový obchod (e-shop), v ktorom sme implementovali niekoľko potrebných funkcií. Produkty sú automaticky importované z katalógu dodávateľa a ich dostupnosť je kontrolovaná pomocou heuristického prúdu (feedu). Taktiež sme vyvinuli kalkulačku na splátky pre webovú stránku, ktorá externým spôsobom vyhodnocuje zadané údaje pomocou API.

segway

Zadanie

Pre klienta sme mali za úlohu vytvoriť modernú webovú stránku zameranú na predaj štvorkoliek (ATV - All-Terrain Vehicles). Stránka zahŕňala aj sekciu e-commerce, kde sme úspešne importovali 15 000 produktov zo dodávateľskej databázy. Implementovali sme automatický systém aktualizácií, aby sme udržiavali informácie o produktoch aktuálne na základe údajov od dodávateľa a zároveň sme použili Heureku na zabezpečenie dostupnosti produktov. Okrem funkcionality e-commerce sme integrovali kalkulačku na splátky, ktorá umožňovala zákazníkom vypočítať rôzne možnosti platby na základe ich konkrétnych kritérií. Táto funkcia poskytla užívateľom flexibilitu pri preskúmaní rôznych plánov platieb podľa ich preferencií.

Riešenie

Vytvorili sme komplexné webové riešenie pre klienta s dôrazom na jednoduchú úpravu obsahu vzhľadom na náročnosť projektu. V rámci platformy Woocommerce sme prispôsobili určité možnosti a jemne doladili produktové a platobné stránky. Zároveň sme pridali funkciu vyhľadávania pre jednotlivé produkty a zabezpečili, že každý detail je optimalizovaný pre funkčnosť Woocommerce. Pre štvorkolky sme zaviedli niekoľko funkcií pomocou JavaScriptu a vytvorili vlastnú kalkulačku na splátky. Táto kalkulačka spracováva zadané údaje a vyhodnocuje ich prostredníctvom API cez Ahojsplátky. API vracia výsledok vrátane výšky úveru, mesačnej splátky a dĺžky splácania, čo poskytuje zákazníkom cenné informácie pre ich rozhodovanie o nákupe.

gallery

Použité technológie

Wordpress / Woocomerce

PHP

Javascript / AJAX

CSS3

Implementácia riešenia tretích strán

Newsletter a jeho implementácia do formulára

API spracovanie

Automatické aktualizácie produktov zo strany dodávateľa

gallery gallery gallery gallery